Сили оборони продовжують нищити логістику ворога на окупованих територіях півдня України. Росіяни сьогодні скиглять, що Сили оборони зруйнували міст у Василівці на Запоріжжі.
Саме звідти, з лівого берега Дніпра, з окупованої території Запорізької області, окупанти щодня і щоночі обстрілюють Нікопольщину. І кожен мінус у логістиці ворога – це ще один крок до спокою та мирного життя на правому березі.
Авіація ЗСУ вгатила по важливому для ворога мосту на Запоріжжі
Про це повідомив керівник Центру Вивчення окупації Петро Андрющенко.
Сили оборони України завдали удару по мосту через річку Карачекрак на трасі Е105 в окупованій частині Запорізької області. Окупанти вже неодноразово його ремонтували після попередніх атак.
Міст має критичне значення для постачання російських окупаційних сил на запорізькому напрямку. Також міст уже отримував серйозні пошкодження влітку 2025 року та був фактично знищений у лютому 2026.
Карачекрак на мапі
Відео моменту удару і його наслідків публікують сьогодні у своїх телеграм-каналах російські пропагандисти, передає Nikopolnews. Вони скаржаться на українську армію та її удари. Зазначається, що міст через річку зруйнований. А це означає, що перебування загарбників на окупованій території ще більше ускладниться. Далі буде…
Окупанти скиглять, що Сили оборони зруйнували міст у Василівці на Запоріжжі – відео моменту і наслідків
Нагадаємо, раніше ми повідомляли: «Енергодар в окупації перестав бути «фронтовим оазисом» для орків, росіян ту не буде»: як виглядає захоплене місто влітку 2026 року (фото)
Нащ ТЕЛЕГРАМ.




