У Нікополі розповіли як використають отримані від партнерів зарядні станції. Обладнання забезпечить резервне електроживлення у Пунктах незламності.
Про це Nikopolnews інформує з посиланням на Нікопольську міську раду.
Два Пункти незламності у Нікополі отримали по зарядній станції
У межах співпраці міської влади Нікополя, Дніпропетровської обласної військової адміністрації та Федерального агентства з технічної допомоги Німеччини (THW) два Пункти незламності Нікополя отримали по сучасній зарядній станції.

Це обладнання забезпечить резервне електроживлення та дозволить підтримувати безперебійну роботу цих пунктів під час аварійних або планових відключень електроенергії, створюючи належні умови для перебування громадян.
Щиро дякуємо начальнику Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександру Ганжі та німецьким партнерам за підтримку Нікопольської громади. Окрема подяка БО «БФ «Вгору Вгору Україна» / «CF «Up Up Ukraine» за логістичний супровід доставки обладнання. Лише спільними зусиллями ми можемо долати виклики сьогодення та допомагати людям, які цього потребують, – йдеться у повідомленні пресслужби НМР
Раніше ми повідомляли: Громади Нікопольщини отримали зарядні станції для роботи в умовах війни (фото)




