Допомога українцям
6514
6514

ЗСУ знищили біля Енергодара колону російської техніки

ЗСУ знищили біля Енергодара колону російської техніки. Про це повідомляють українські військові. Відповідна інформація з’явилася сьогодні, 7 листопада у Телеграм-каналі начальника Нікопольської РВА Євгена Євтушенка, передає Nikopolnews.

У оприлюдненому аудіозаписі йдеться про те, що ймовірно знищено артилерію, якою ворог планував обстрілювати Нікополь, Марганець та інші населені пункти на правому березі Дніпра. Інформації про кількість знищеної техніки і втрати живої сили окупантів поки що немає, вона встановлюється.

Раніше у Телеграм-каналі військових і партизан публікували відео, як ЗСУ «підсмажують» загарбників на тому березі Каховського водосховища.

Окупантів “підсмажили” біля Енергодара

«50 осіб полетіли в космос» — ЗСУ знищили в районі Енергодара особовий склад і техніку противника

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо