Допомога українцям
5604
5604

ЗСУ знищили дві РСЗВ «Град», якими окупанти збиралися обстрілювати Нікополь

ЗСУ знищили дві РСЗВ «Град», якими окупанти збиралися обстрілювати Нікополь, передає Nikopolnews.

Про це йдеться у повідомленні Телеграм-каналу «Непосредственно Гачи» 8 січня.

«Знищили РСЗВ ‘Град’ у кількості 2-х одиниць, які збиралися обстріляти Нікополь», – пише автор повідомлення.

Ворожі РСЗВ знаходилися на протилежному березі Каховського водосховища.

Також повідомляється, що паралельно з привітами від ЗСУ були і провокації окупантів на березі Енергодара. Обстріл проводився з СОТ ‘Хвиля’ району промзони Енергодара з мінометного розрахунку.

“Сьогодні, один з тих днів, коли захід сонця особливо гарний. Дякую!” – прокоментував події 8 січня начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко. І оприлюднив красиве фото.

Зазначимо, що після цих повідомлень у Нікополі та інших прибережних територіях Нікопольського району оголосили тривогу через загрозу артобстрілу і , на жаль, були зафіксовані “відльоти” з берега Кам’янки.

Росія, ймовірно, готує новий наступ – коли він може відбутися розповів Данілов

 

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо