Дивовижні картини з риб’ячих кісточок створює художник з Лошкарівки на Нікопольщині (фото)

З Віталієм Синьооким з Лошкарівки Нікопольського району кореспонденти Nikopolnews знайомі давно – ще з тих часів, коли ми активно займалися організацією культурних заходів у Нікополі у складі ГО «Нікополь-Арт».

Віталій Іванович брав участь у них у якості поета, письменника, майстра декоративно-прикладного мистецтва. Багато хто пам’ятає його незвичайні вірші та дивовижні вироби з коріння дерев. Останні можна було побачити і в Нікопольському краєзнавчому музеї.

Віталій Синьоокий

Близько трьох років тому Віталій Синьоокий захопився цікавим напрямом художньої творчості – він створює картини з риб’ячих і фруктових кісточок, морських черепашок та інших матеріалів, які могли б стати сміттям, якби не фантазія і талант автора.

Раніше ми вже розміщували кілька знімків картин Синеокого. А нещодавно він прислав нам велику добірку фото своїх нових робіт. Віталій Іванович сподівається, що глядачеві сподобаються його картини. А ще він мріє про велику виставку. Щоб люди могли ознайомитися з роботами вживу.

Сподіваємося, мрія художника збудеться, і пропонуємо вашій увазі фантастично-казкові сюжети у «виконанні» риб’ячих кісточок і Ко:

У Нікополі відкрилась виставка «Акварелі Марка Продана»

To Top