5 /5
Based on 5 ratings
100%
8879
Вибране
8879

Глава МАГАТЕ розповів про результати переговорів щодо створення безпекової зони навколо ЗАЕС

безпекової зони навколо ЗАЕС

Глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі розповів про результати переговорів щодо створення безпекової зони навколо ЗАЕС.

Напередодні він відвідав Москву, де зустрівся з директором «Росатому» Олексієм Ліхачовим. Повідомляє Nikopolnews.

«Дипломатичні зусилля щодо створення зони ядерної безпеки навколо Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС) в Україні просуваються з метою узгодження та впровадження вкрай необхідного заходу найближчим часом», повідомив голова МАГАТЕ після зустрічі з Ліхачовим.

В МАГАТЕ розповіли про результати переговорів щодо створення безпекової зони навколо ЗАЕС

Глава МАГАТЕ розповів про результати переговорів щодо створення безпекової зони навколо ЗАЕС

Рафаель Гроссі

За його словами багатогодинна зустріч у Москві стала черговим раундом необхідних обговорень щодо створення захисної зони навколо Запорізької АЕС. Рафаель Гроссі продовжує докладати свої зусилля для запобігання ядерної аварії на найбільшій станції в Європі.

«Ключовим є те, що зона зосереджена виключно на запобіганні ядерної аварії. Я продовжую свої зусилля для досягнення цієї мети з почуттям надзвичайної невідкладності. Цей план допоможе запобігти ядерній аварії, припинивши обстріл із зони навколо найбільшої в Європі станції», розповів Рафаель Гроссі.

Запорізька АЕС розташована на активній лінії фронту в розпал масштабної війни, тому ситуація на ній залишається вкрай нестабільною та потенційно небезпечною.

У МАГАТЕ говорять, що найближчим часом будуть продовжені консультації відносно створення безпекової зони навколо Запорізької АЕС.

Джерело

Угода щодо безпеки навколо ЗАЕС близька до укладення — МАГАТЕ

To Top
Ще новини ⬇