Розпочато ремонт дороги Запоріжжя-Кривий Ріг-Кропивницький на ділянці у Запорізькій області

1 березня стартував поточний середній ремонт автомобільної дороги Н – 23 Кропивницький – Кривий Ріг –Запоріжжя – так званої «дороги смерті», що проходить через Нікополь. Роботи проводяться у рамках програми «Велике будівництво», повідомляє Ninikolnews, посилаючись на Укравтодор.

Відновлення цього вщент зруйнованого маршруту розпочали у 2020 році. У Кіровоградській області дорога Н-23 відремонтована торік повністю, на Дніпропетровщині – частково (роботи цьогоріч продовжаться).

Наразі поточний середній ремонт автомобільної дороги Н – 23 Кропивницький– Кривий Ріг–Запоріжжя триває у Запорізькій області.

У Запорізькій області нове покриття влаштують на 10 км, котрі пролягають регіоном. Сьогодні підрядна організація вирубує поросль та приступила до фрезерування зношеного покриття.

Робочим проєктом передбачено:

  • підсилення основи автодороги, окремими ділянками;
  • влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття;
  • влаштування водовідведення з проїзної частини;
  • ремонт водопропускних труб;
  • нанесення дорожньої розмітки із застосуванням холодного пластику;
  • встановлення дорожніх знаків та нового бар’єрного огородження.

Виконує роботи підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Довідково про дорогу Н-23

Автомобільна дорога Н-23 – автошлях національного значення в Україні. Дорога Н-23 була побудована у післявоєнні роки минулого століття, в 1960-70 роках її довели до параметрів ІІ технічної категорії. З того часу ремонт дороги здійснювався винятково у рамках експлуатаційного утримання.

Проходить територією Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Загальна довжина – 255, 8 км.

Мешканці Нікополя та Марганцю жваво цікавляться, чи будуть ремонтувати відрізок дороги, який проходить через ці міста, адже покриття тут фактично немає – ями досягають гігантських розмірів. Коментуючи ситуацію, Укравтодор відповідає, що у 2021 році обіцяли відремонтувати дорогу Н-23 на території всій Дніпропетровській області. Але конкретика поки що не надається.

В 2021 году на Днепропетровщине отремонтируют вдвое больше дорог, чем в прошлом году

To Top