Скандальний нардеп від Марганця Трухін купив 118 ділянок землі

Народний депутат, який потрапив у Верховну Раду від 40 виборчого округу, що включає в себе в тому числі і Марганець, Олександр Трухін, вже не раз ставав фігурантом скандалів. Так, наприклад, його ім’я фігурувало в новинах різних ЗМІ, коли стало відомо, що політик, володіючи мільйонами, отримує з державного бюджету компенсацію на оренду житла в Києві.

А крайній скандал розгорівся після ДТП з потерпілими на Київщині, учасником якого був Трухін.

Що відомо про Олександра Трухіна? Як він потрапив у політику? Що задекларував?

Політик став нардепом по виборчому округу №40 (Дніпропетровська область). Він заступник голови комітету ВР з питань бюджету.

До цього був головою наглядової ради ПРАТ «ПРХ» (Полтаварибхоз). Засновник ФГ «Фіана» і «Екодобробут», ТОВ «Ферко Україна», ТОВ «Андріївка Агро».

У 2015 році був обраний депутатом Полтавської обласної ради по округу №6 (Глобинський район). Був членом БПП. У 2016 році не був присутній на жодному засіданні земельної комісії Полтавської облради, в яку входив.

Народний депутат від партії «Слуга народу» Олександр Трухін, задекларував 118 земельних ділянок. Про це Nikopolnews дізнався з декларації політика.

Згідно щорічної декларації за 2020 рік у політика у власності перебувають 118 земельних ділянок загальною площею 113,7 гектара в селищі Андріївка, які він придбав в період 2015-2020 років.

Квартира в Дніпрі площею 98,6 кв. м записана на Наталю Трухіну. Його дружині Лілії Трухиной належить квартира в Дніпрі площею 120,6 кв. м. На праві оренди Трухін задекларував паркомісце площею 15,8 кв. м, яке належить Миколі Трухіну, ймовірно, батьку нардепа.

Також Трухін орендує готельний номер у готелі «Київ» площею 17,5 кв. м і квартиру, яка належить Ірині Смітюх. Втім, площа квартири не вказана.

Нардеп орендує з 2019 року автомобіль Volkswagen Touareg (2018), вартість якого становить 2,5 млн гривень.

У ВР парламентарій отримав 491 тис. гривень зарплати, а також 231 гривню відсотків у «Приватбанку». Нардепу належить рушниця МЦ8, яку він придбав в 2018 році.

Трухін зберігає готівкою майже 21 млн гривень. Ще 150 тис. гривень він зберігає на банківських рахунках. Особливо цікаво, що батьки подарували Трухіну в 2019 році 22 млн гривень готівкою.

Зазначимо також, що в Марганці, який переважною більшістю голосів обрав не маючого стосунку до міста Трухіна у Верховну Раду, зараз незадоволені роботою свого депутата. Марганчани кажуть, що Олександр Трухін рідко з’являється в місті і не виконує свої обіцянки.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нардепа від Марганця «слугу» Трухіна ЗМІ звинувачують у ДТП з багатьма постраждалими (відео)

У США відреагували на інформацію про ДТП за участю нардепа від Марганця Трухіна

Десятки ЗМІ видалили новину про ДТП за участю нардепа від Марганця Олександра Трухіна: список (фото, відео)

To Top