У Нікополі 2-річний хлопчик потребує термінової допомоги

У Нікополі термінової допомоги потребує маленький Ростислав, якому всього 2 роки і 10 місяців. Дитина бореться з онкологією. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення БФ «Дітям Нікополя», який опікується малюком.

У фонді розповідають, що вже третій тиждень дитина знаходиться в гематологічному відділенні Дніпропетровської обласної дитячої лікарні. Лікарі встановили діагноз — гострий лімфобластний лейкоз. Хлопчик перебуває в групі високого ризику. Розпочалося лікування за протоколом.

Як діагностували рак?

У квітні цього року Ростислав захворів, як здавалося звичайним ГРВІ, піднялася висока температура, без кашлю і нежиті. Пролікувалися, і якийсь  час все було нормально. У травні повторилися ті ж самі симптоми – знов пролікувалися, і ось в червні Ростик знову захворів. Висока температура не падала, викликали швидку і потрапили до інфекційнії лікарні. Аналізи показали низькі тромбоцити, дитина була доставлена до інфекційного відділення Дніпропетровської дитячої клінічної лікарні, а пізніше переведена у відділення гематології, де зробили пункцію кісткового мозку та діагностували страшну хворобу.

“До хвороби мій синочок був грайливий, ласкавий, любив танцювати, грати в розвиваючі ігри на логіку, конструктор і любив задаватися, що вміє сідати на шпагат, а зараз тільки плаче і нічого не хоче, я таким дитину ніколи не бачила” – розповіла мама Юлія.

Родина просить всіх небайдужих людей про допомогу в терміновому придбанні препарату  «Атенатив 500 МО». Необхідно 5 флаконів, вартість одного флакона 7200 грн. Тобто в найкоротші строки необхідно зібрати 36 тисяч гривень!

Тому допомога небайдужих потрібна терміново.

Друзі, підтримайте «сонячного» малюка в його нелегкій боротьбі за життя! Ми впевнені: разом нам це під силу, – закликають у фонді.

Платіжні реквізити фонду:

  • UA113052990000026004060733219
  • ЄДРПОУ 37338281
  • № картки 5169330518257016

(картка відкрита на ім’я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків).

ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЗУЙТЕ В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ «ДЛЯ РОСТИКА»

 До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Пенсионеры тоже хотят жить. Помогите спасти никопольчанку Есаулову Любовь Васильевну!

Девушке из Никополя неадекваты бросили в лицо бревно. Друзья попросили о помощи

«Бью в набат». Никополь «тонет» в бездомных животных, а приюту нужна помощь!

To Top