Оновлено. У Нікополі планується мітинг проти підвищення тарифу на проїзд

Оновлено. Мітинг поки що відкладається. Подробиці ТУТ. У Нікополі планується мітинг проти підвищення вартості проїзду у міських автобусах, повідомляє Nikopolnews. Орієнтовно, акція протесту відбудеться в середу 18 серпня о 10:00 біля будівлі міської ради. Організаторами виступає ГО «Діти війни».

Відповідну інформацію нам надав член вказаної організації Едуард Султан.

«При обстеженні пасажиропотоків міських маршрутів загального користування викрито злочинну схему окремого перевезення платних та пільгових пасажирів», – зазначають у ГО.

«Діти війни» так пояснюють свій висновок:

З’ясувалося, що 73 автобуси з 2022 сидячими місцями (тобто 27,7 місць в автобусі), 1439 рейсами щоденно перевозять 30991 пасажира (21,5 пасажира/рейс).
Керівник обстеження – перша заступниця міського голови Нікополя Тетяна Обиденна пропонує збільшити тариф на проїзд до 8 гривень, щоб компенсувати перевізникам витрати на тих пасажирів, які повинні бути перевезені на цих 6,2 сидячих місцях.
Також з’ясувалося, що в звичайних рейсах перевозять по 16,8 пасажира, а в пільгових по 77,2.
На думку громадської організації «Діти війни» це є справжній злочин проти життя, здоров’я і людської гідності громадян похилого віку – перевищення карантинної норми майже втричі.

«Діти війни» вимагають від влади:

  • Безкоштовного перевезення в усіх автобусах всіх рейсів згідно з передвиборною обіцянкою міського голови О.Саюка (від редакції – йдеться, вірогідно, про безкоштовний проїзд для дітей війни).
  • Здійснення оптимізації графіків руху, а потім розрахунок тарифу.
  • Обов’язкове отримання пасажирами проїзного квитка.

Також вони додають, що при  зменшенні кількості  пасажирів  зменшують  кількість  рейсів  для  зниження  витрат  перевізників,  а  не  підвищують  тариф,  та  ще  й  на  цілу  третину.

Nikopolnews наразі не володіє точною інформацією з приводу дати мітингу. Завтра зранку ми повідомимо про це.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Який у Нікополі пасажиропотік, і чи зросте тариф на проїзд – відповідь мера

У Марганці перевізники самовільно підняли ціни на проїзд (відео)

Результати обстеження пасажиропотоку у Нікополі

Новий автобусний маршрут у Нікополі: виконком чекає пропозицій від перевізників

 

To Top