Результати обстеження пасажиропотоку у Нікополі

У Нікополі відбулося засідання робочої групи з питань організації та проведення обстеження пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах загального користування, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради.

 В період з 12 по 17 липня включно 226 обліковців із числа структурних підрозділів виконкому, працівників комунальних підприємств та закладів Нікопольської міської ради та 1 представник  громадськості брали участь в обстеженні.

Всього обстежено 73 автобуси на 18 міських маршрутах, що здійснюють щоденно 719,5 оборотних рейсів. Найпопулярнішими маршрутами Нікополя виявились №21 та №14.

На підставі даних обстеження членам робочої групи надано складові прогнозного річного пасажиропотоку в розрізі будніх та робочих днів, який складає 11 311 590 пасажироїздок. В тому числі платні – 8 334 220 пасажироїздок (73,7%), пільговики – 2 977 370 пасажироїздок (26,3%).

З урахуванням данних по кількості перевезених учнів (за результатами обстеження в квітні 2021 р.), які активно долучаться до пересування міськими автобусами вже з вересня, пасажиропотік прогнозно складатиме 12 993 150 пасажироїздок.

Наразі при карантинних правилах зменшувати кількість одиниць транспортних засобів неможливо, допоки є вимога перевезення пасажирів в автобусах по сидячим місцям. Інші присутні запропонували не зменшувати кількість автобусів, щоб не створювати скупчення пасажирів на зупинках і не збільшувати час очікування автобусів.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Який у Нікополі пасажиропотік, і чи зросте тариф на проїзд – відповідь мера

Єдиний представник громадськості Нікополя, що взяв участь у дослідженні пасажиропотоку. Хто він?

У Нікополі планують розвивати туризм

To Top