Єдиний представник громадськості Нікополя, що взяв участь у дослідженні пасажиропотоку. Хто він?

У Нікополі з 12 по 18 липня включно проводилося дослідження пасажиропотоку у громадському транспорті. Результати ще не оприлюднені. Після їх аналізу в Нікополі будуть приймати рішення про вартість проїзду.

У своєму сюжеті прес-служба Нікопольської міської ради повідомила, що до участі в обстеженні пасажиропотоку запрошувалися всі бажаючі жителі міста, але жоден пересічний громадянин не виявив такого бажання. Тому підрахунком займалися співробітники комунальних служб та органів місцевого самоврядування.

Сюжет прес-служби:

Однак, як мінімум, один представник громадськості серед учасників дослідження все ж був. Хто він – цей найсвідоміший громадянин? Це нікополець Станіслав Ремезов.

Nikopolnews взяв у нього невеличке інтерв’ю.

– Стас, ви єдиний представник громадськості, який взяв участь у дослідженні пасажиропотоку?
– Наскільки мені відомо, так

– Як це відбувається? Розкажіть, будь ласка, трохи про саму процедуру.
– Спочатку мені запропонували виділити на це два дні, робочий і вихідний. В результаті ми зійшлися на половині дня. Я їздив на автобусі №20 у п’ятницю 16 липня з 06:50 до 12:40. Учасникам видають графік руху, облікові листи і пам’ятку. Ось приклад.

(від редакції: учасник дослідження вносить дані про кількість пільговиків та звичайних пасажирів, які зайшли в автобус; також сюди вноситься інформація про стан транспортного засобу. Так, Станіслав Ремезов вказав, що вікна автобуса були брудними, підлога – брудна, кілька чохлів на сидіннях надірвані, є корозія кузова).

– Чому вирішили взяти участь?
– У мене є ідея дуже близька до міського транспорту. Ось і промацував грунт “в полях”, що називається.

– Це було корисним для вас? Взагалі, які висновки? І яка ідея, якщо не секрет?
– Ідея в електронному квитку, тобто у створенні системи нового покоління (для України).
Для себе засвоїв те, що потрібно бути більш толерантним до водіїв, в них реально важка робота, особливо в таку спеку. Це взагалі пекло, на моєму маршруті номер 20 водій катається умовно 12 годин без перерви на обід, по спеці. В принципі, не шкодую, що погодився, було пізнавально

– Чим займаєтеся по життю? Найбільш свідомий громадянин Нікополя – це…. Хто?
– До самого свідомого мені далеко 🙂 Працюю віддалено, програміст. Давно виношую думку про створення суспільно корисної інформаційної системи, діджіталізація зараз в тренді. Тому і дивився в бік поточних потреб міста і думав, як це можна вирішити за допомогою електронних інструментів

– Будете над цим працювати далі?
Зараз це як pet project, тобто хобі у вільний час. Хотілося б довести цю справу до впровадження в реальному міському середовищі.

– Спасибі велике за свідомість і активність. Удачі вам в реалізації ваших ідей!

Додамо від себе, що, звичайно, дуже не радує така пасивність нікопольців. Адже тема стосується більшості і хвилює багатьох. Коли підвищать вартість проїзду, тисячі людей будуть обурюватися, проявляючи активність в соціальних мережах. А масова участь незалежних представників громадськості в дослідженні пасажиропотоку – це прозорість і високі шанси на те, що результати будуть об’єктивними. На жаль, масової участі не сталося.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі обстежать пасажиропоток в міських автобусах: запрошуються всі бажаючі

Нікопольський і Запорізький феросплавні заводи були єдиними потерпілими у справі «Роттердам +»: САП

У Нікополі реалізували перший проект «участі Бюджету-2021» (фото)

 

To Top