У Нікополі вигоріло 4 га екосистеми (фото)

У Нікопольському регіоні період надзвичайної пожежної небезпеки і кількість займань на відкритих територіях невпинно росте з кожним днем, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

У більшості випадків ці пожежі спричинені людським фактором: мешканці нашого регіону або свідомо підпалюють суху рослинність, або нехтують правилами протипожежної безпеки.

Лише протягом однієї доби, 12-го вересня, пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснили 47 виїздів для ліквідації пожеж на відкритих територіях. Загальна площа знищених вогнем екосистем склала більше 46 га!

У місті Нікополь вогнеборці 28-ої державної пожежно-рятувальної частини ліквідували займання сухої рослинності на площі 4 га неподалік вулиці Княжої.

Надзвичайники 21-ої державної пожежно-рятувальної частини ліквідували займання сухої трави та очерету на площі 4,5 га неподалік села Вербове Покровської селищної територіальної громади Синельниківського району

Співробітники 55-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області залучались до ліквідації пожежі в екосистемі за межами села Новогригорівка Васильківської селищної територіальної громади Синельниківського району. Тут вогонь знищив суху траву та дерева на площі 3,5 га.

На території Царичанської селищної територіальної громади Дніпровського району неподалік селища Царичанка вогнеборці 53-ої державної пожежно-рятувальної частини ліквідували займання сухої трави на площі 2 га.

Рятівники звертаються до громадян:

Вкотре нагадуємо про небезпеку розведення багать на відкритих територіях і випалювання сухої трави та сміття під час прибирання присадибних ділянок! При відвідуванні лісових масивів, обов’язково дотримуйтесь правил пожежної безпеки, адже їх порушення може спричинити масштабні займання, що матимуть трагічні наслідки.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Покрові вигоріло 4 гектари екосистеми (фото, відео)

Біля Нікополя вигоріло 3 гектари сухостою

Кому свято, а кому пекло: біля Нікополя сьогодні згорів гектар сухої трави

 

To Top