У Нікополі зустріли учасників пробігу «Схід і Захід разом» (фото, відео)

Вони подолали вже близько тисячі кілометрів, перебуваючи в дорозі більше двох тижнів. А сьогодні прибули до Нікополя, де їх зустріли на в’їзді у місто. На зустрічі побував і Nikopolnews.

Патріотичний пробіг «Схід і Захід разом» стартував у Львові 30 липня, а фінішуватимуть його учасники у Сєвєродонецьку 24 серпня – як раз у День Незалежності. Саме 30-річчю незалежності нашої держави і присвятили спортсмени свій захід, мета якого – показати, що Україна єдина.

До Нікополя троє учасників пробігу прибули з Кривого Рогу, затримавшись майже на годину. Ми чекали їх о 17:10, а вони прибігли близько 18:00. Можливо, бігуни не врахували якість дорожнього покриття на відрізку дороги від Кривого Рогу до Нікополя, тому не змогли подолати відстань за запланований час.

Зустрічали гостей з хлібом-сіллю. Тут були співробітники управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради, журналісти, а також нікопольські спортсмени, які приєдналися до бігунів. Разом побігли вулицею Херсонською аж до набережної у супроводі автомобілю поліції.

Було трошки соромно за купи сміття, яке лежить вздовж траси, але що маємо, те маємо…

А учасники пробігу мали при собі державні прапори, на одному з яких розписуються мешканці тих міст, через який лежить шлях спортсменів.

На набережній бігуни влаштували фотосесію біля арт-об’єкту I love Niko. Бажаючі могли залишити свій підпис на прапорі.

Фото: “Інформатор Нікополь”

Фото: “Інформатор Нікополь”

У Нікополі спортсмени проведуть ніч, а завтра  вирушать далі. Загальна відстань їх маршруту – 1400 кілометрів.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Сьогодні до Нікополя прибудуть учасники пробігу «Схід і Захід разом» (фото, відео)

Нікополь зустрів загиблого в зоні ООС Героя (фото, відео)

У Нікополі провели в останню путь Андрія Бєляєва, що загинув на Донбасі (фото, відео)

To Top