У Нікопольському районі виявили нелегала-росіянина

На Дніпропетровщині правоохоронці виявили тридцять п’ять іноземців-нелегалів. Також на території Нікопольського району виявили іноземця-росіянина, який нелегально перебував в Україні. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

За поданнями правоохоронців працівниками підрозділів ДМС в області іноземних громадян притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) КУпАП. Всі вони мають сплатити штраф та у визначений термін покинути територію України.

Окрім цього, за останні дні правоохоронцями спільно з ГУ ДМС в Дніпропетровській області викрито двох іноземних громадянок, які ще у 2012 році прибули до Дніпропетровської області. Після закінчення строків, визначених законодавством України, вони перейшли на нелегальне становище. Останніх притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також, під час здійснення профілактичних заходів працівниками міграційної поліції у Нікопольському районі виявлено іноземця-росіянина, який нелегально перебував на території України. Наразі його доправлено до пункту пропуску через Державний кордон з Російською Федерацією та видворено за межі України.

Міграційні правоохоронці Дніпропетровщини спільно з міграційною службою продовжують роботу по виявленню іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Під час операції «Мігрант» поліцейські разом із міграційною службою виявили 30 іноземців-нелегалів

У Нікопольському районі виявили застарілий артилерійський снаряд

У Покрові в очереті виявили тіло чоловіка

To Top