У Нікополі в автобусі травмувалася жінка – потрібна допомога юриста

Раніше Nikopolnews вже повідомляв про те, що в Нікополі 27 травня в одному з міських автобусів, який різко загальмував через перешкоди на дорозі, травмувалась жінка-пасажир. Розшукувалися очевидці цієї події.

З’явилися сумні подробиці інциденту. Їх оприлюднила на своїй сторінці у Фейсбуці сама потерпіла Інна Росличенко, яка зараз перебуває в лікарні. Ми публікуємо історію Інни з її вуст «без купюр». Готові надати майданчик для публікації інформації від другої сторони – тобто, від перевізника. Сподіваємося, що ситуація вирішиться в правовому полі. Постраждалій жінці – якнайшвидшого одужання!

Інна Росличенко пише:

“Допоможіть будь ласка!

Я зараз пишу з нікопольської неврології.

Я 27.05.2021 р., повертаючись з роботи, на зупинці “Перший квартал” сіла о 16.40 в автобус номер АЕ2238 КР, маршрут 22, який належить перевізнику ТОВ «ВКП «Мотодор» і їхала до зупинки «магазин «Світ». Оскільки в автобусі не було кондуктора, я при виході приготувала оплату, і коли автобус вже під’їжджав до зупинки, я встала, тримаючись за ручку сусіднього сидіння, як раптом автобус різко загальмував, і я полетіла в бік передньої двері, вдарилася головою об пластмасовий обмежувач і впала вниз головою на сходи передніх дверей автобуса. Все навколо було в крові, моє обличчя залила кров, я відчула сильний біль у голові і шиї. Я усвідомила, що лежу на підлозі автобуса. Люди кинулися допомагати мені, дві мої колеги з роботи, надавали першу допомогу. Спасибі їм і жінці-пасажиру, яка їхала на місці кондуктора, вона відразу стала викликати швидку допомогу.

Люди кинулися до водія, попросили аптечку, а у нього її не виявилося. Він не дав аптечку, навіть щоб зупинити кров і сам навіть не допоміг мені встати. Всі пасажири боялися мене піднімати, і до приїзду швидкої допомоги я лежала на підлозі. Приїхали поліція і швидка допомога.

Спасибі швидкій допомоги, що швидко приїхали. Медики вкололи знеболювальне, акуратно підняли мене, наклали пов’язку на обличчя і повезли в травматологію. Там травматолог мені надав професійну медичну допомогу і діагностував у мене: закриту черепно – мозкову травму, струс мозку, відкритий перелом кісток носа і садна і надрив внутрішньої частини верхньої губи. Мені тільки на розсічене перенісся наклали три шви. Я вже п’ятий день перебуваю на стаціонарі в неврології.

Лікування зараз дуже дороге, мені зробили КТ за 1400 грн, медики постійно пишуть нові ліки, які потрібні для лікування. За цей час ми вже витратили понад 7500 гривень, а мене ще чекає тривале лікування і поки незрозуміло які можуть бути наслідки в майбутньому.

Мій чоловік намагався звернутися до водія, щоб отримати квиток за проїзд, щоб оформити страховку і отримати хоч якусь компенсацію, але водій відмовився говорити з ним. І ось вчора 02.06.2021 р. мій чоловік звернувся до власника автобуса з проханням допомогти отримати страховку для мене, як пасажира, але власник автобуса, як і його водій, відмовився навіть розмовляти, не те що допомагати. Навіть не надали жодного документа про аварію та отриманні травми в його автобусі.

  • Ім’я водія Лишено Віктор, автобус № 22, держ. номер: АЕ2238 КР
  • Власник автобуса – ФОП Карабутин
  • Компанія перевізник – ТОВ «ВКП «Мотодор»

Люди, допоможіть, будь ласка, підкажіть, як можна захистити свої права, притягти до відповідальності водія та його керівника. Я дуже прошу наших журналістів розмістити моє прохання про допомогу. Я особисто прошу нашого мера Саюка Олександра і наших депутатів звернути увагу на беззаконня, яке відбувається на наших автобусах, як поводяться з нашими пасажирами і допомогти захистити мене, і по справедливості покарати водія за те, що не дав аптечку, щоб зупинити кров, не надав допомоги, і його господаря за те, що не надав навіть документа про мій проїзд, щоб я могла отримати компенсацію від страхової компанії, яка повинна сплатити компенсацію, хоча є всі докази, є свідки. На виклик приїжджала швидка допомога, поліція і є багато свідків.

Я прошу відгукнутися всіх свідків, хто був у цьому автобусі зі мною, люди не залишайтеся байдужими до чужого болю. Давайте разом захистимо свої права, щоб так більше ніхто не постраждав далі, адже завтра це може статися з вами або з вашими рідними… Зараз одна надія на поліцію, яка веде цю справу, і наших журналістів. Будь ласка, допоможіть мені. Порадьте хорошого адвоката або підкажіть як зараз я можу себе захистити. Я ще в лікарні, а вдома на мене чекає мій чоловік та син-школяр. Вони дуже переживають за мене”

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі автобус наїхав на пенсіонерку (відео моменту)

To Top