З початку року в області виявили 2 випадки ботулізму і обидва на Нікопольщині

З початку 2021 року в Дніпропетровській області зафіксовано два випадки ботулізму, і обидва на Нікопольщині, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на gorod.dp.ua.

Практично всі харчові продукти, забруднені грунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. Однак, захворювання може виникнути тільки при вживанні тих, які зберігалися при анаеробних або близьких до анаеробних умовах без попередньої достатньої термічної обробки. Це можуть бути консерви, особливо домашнього приготування, копчені, в’ялені м’ясні та рибні вироби, а також інші продукти, в яких є умови для розвитку вегетативних форм збудників, – попереджає начальник відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів ГУ Госпродпотребслужбы в Дніпропетровській області Неля Полюхович.

«Держпродспоживслужба нагадує про небезпеку вживання непотрошеной риби, особливо виготовленої в домашніх умовах, невідомого походження або придбаної на стихійних ринках! Також не можна купувати в рук консервовані овочі, адже ви не знаєте, хто і в яких умовах їх готував», – зазначає Полюхович.

Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи в зовнішнє середовище (грунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються.

У питаннях профілактики ботулізму основним є дотримання чистоти сировини. Тому, чим ретельніше промита риба перед засолом, чим чистіше відмиті овочі перед консервуванням, тим менша ймовірність потрапляння в продукт збудника ботулізму. Рибу перед засолом необхідно звільнити від нутрощів, ретельно промити зовнішню і внутрішню поверхні. Гриби складно повністю звільнити від мікрочастинок ґрунту, тому не рекомендується консервувати їх у герметично закритих банках в домашніх умовах.

«Навіть невелике здуття кришки – причина для категоричної відмови від вживання в їжу змісту даної банки. Також необхідно категорично виключити придбання у місцях несанкціонованої торгівлі, у приватних осіб консервів, в’яленої, копченої, солоної риби та інших продуктів харчування, виготовлених у домашніх умовах або невідомого походження», – вважає Поюхович.

Першими симптомами захворювання є: слабкість, запаморочення, головний біль, сухість у роті. Температура тіла найчастіше не підвищена, може бути нудота, блювання, послаблення стулу. Протягом декількох годин або 1-2-х діб з’являються характерні для ботулізму симптоми ураження нервових центрів головного мозку: порушення зору, двоїння в очах, сітка перед очима, розширення зіниць, опущення повік, біль і труднощі при русі очних яблук, порушення ковтання . Пізніше виникає ураження дихального центру, внаслідок чого може настати задуха і смерть від задухи. Існує поняття «гніздової» інфікованості продукту збудниками ботулізму і утворення токсинів. Тому, зустрічаються випадки захворювання на ботулізм, коли не всі особи, які вживали один продукт, хворіють.

У разі появи перших симптомів захворювання слід негайно звернутися до лікаря. Час йде на години, адже інтоксикація відбувається дуже швидко і можливий летальний результат.

З початку поточного року в регіоні вже зареєстровано 2 випадки ботулізму.

Перший випадок виявили у жителя Нікополя, чоловіка 1981 року народження (39 років). Випадок захворювання пов’язаний із вживанням риби в’яленої – товстолобик домашнього виготовлення, придбаний родичами в місці стихійної торгівлі на трасі за межами Нікополя. Постраждалий їв рибу ввечері 03.01.2021. Перші симптоми з’явилися 04.01.2021 в 19:00, коли відчув загальну слабкість, запаморочення, головний біль, блювоту, сухість у роті, відчуття двоїння в очах. 04.01.2021 в 19-30 хворий був госпіталізований до неврологічного відділення КП «Нікопольська міська лікарня №4» НМР, 05.01.2021 в 14-10 переведений у відділення інтенсивної терапії КП «Нікопольська центральна районна лікарня», де 06.01.2021 хворому була введена протиботулінічна сироватка.

Другий випадок виявлений у чоловіка 1990 року народження, жителя с. Придніпровське Нікопольського району. Захворювання пов’язано з вживанням риби в’яленої (карась). Риба приготовлена власноруч (сам ловив, солив і в’ялив). Вживав рибу сам 06.06.2021 ввечері. Дата захворювання: 07.06.2021 в 01-00, коли з’явилися сильна загальна слабкість, двоїння в очах, нудота, блювання, утруднення дихання. Машиною швидкої допомоги хворий госпіталізований до інфекційного відділення КП «Нікопольська міська лікарня» Покровської сільської ради Нікопольського району 08.06.2021 в 9-30. 08.06.2021 в 13-30, введена протиботулінічна сироватка. Хворі виписані з одужанням.

Довідка

  • У Дніпропетровській області в 2017 році зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм з 6 постраждалими. Летальних випадків не було. Всі випадки пов’язані з вживанням риби.
  • В 2018 захворіли 4 людини: 1- (Новомосковський район) консервовані огірки домашнього приготування; 1- (Дніпро) риба в’ялена жерех непотрошеный домашнього соління (купив у знайомого); 1 – (Дніпро) риба в’ялена лящ непотрошеный власного виготовлення; 1- (Новомосковський район) риба в’ялена тарань (підлящик) домашнього виготовлення куплена у невідомої особи.
  • В 2019 році було зареєстровано 10 випадків ботулізму, у т. ч. 1 летальний. Всі випадки пов’язані з вживанням риби, виготовленої в домашніх умовах.
  • У 2020 році було зареєстровано 2 випадки ботулізму. Випадки пов’язані з вживанням риби, виготовленої в домашніх умовах.

В Україні щорічно реєструється 110-180 випадків ботулізму.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нерестова заборона скінчілася: скільки порушень виявили на Дніпропетровщині (фото)

У Нікополі виявили підпільні рибні цехи: вилучено 5 тон продукції (фото)

Обережно, вода! На Нікопольщині поліція проводити рейди

 

To Top