5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

140
140

Поліцейські з Дніпропетровщини евакуювали з Бахмутського району родину з дітьми

Поліцейські з Дніпропетровщини евакуювали з Бахмутського району родину з дітьми. Про це розповіли у поліції, передає Nikopolnews.

«11 липня поліцейський офіцер Піщанської територіальної громади Володимир Гужва вивіз родину із Бахмутського району. Він розповів, що ця родина одна із багатьох, яка опинилася у скрутному становищі через воєнні дії та обстріли з боку окупаційних військ», – йдеться у повідомленні.

У селі відсутнє навіть елементарне водо- та електропостачання, а через обстріли місцеві жителі мало не щодня наражаються на небезпеку. У своїх знайомих родина дізналася, що поліцейські з Дніпропетровщини неодноразово доставляють на Донеччину гуманітарну допомогу та можуть допомогти з евакуацією. Так, правоохоронці доставили у безпечне місце 14-річного Іванка, його 4-річного братика Сашка, їх вагітну маму та бабусю.

«Ми одразу відгукнулися на прохання та вивезли всю родину до Дніпропетровської області, потім допомогли придбати квітки та відправили їх до Одеської області до родичів. Дорогою було важко стримувати емоції, коли маленький Сашко боявся щось пропустити, із захопленням  дивився у вікно автівки,  розповідав, що дуже хоче побачити море та мріє про безпечне життя», – розповів Володимир Гужва.

Поліцейські з Дніпропетровщини евакуювали з Бахмутського району родину з дітьми

Поліцейські з Дніпропетровщини

Поліцейські з Дніпропетровщини

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
донат
×