Радіо НІКОПОЛЬ
190
190

Знову попередили про небезпечні метеорологічні явища: якою буде погода у Нікополі 14 лютого

погода у Нікополі

На суботу синоптики попередили про  небезпечні метеорологічні явища. Розповідаємо, якою буде погода у Нікополі 14 лютого.

Про це Nikopolnews розповідає з посиланням на низку метеосайтів та регіональний центр з гідрометеорології.

Попередили про небезпечні метеорологічні явища

Вночі та вранці 14 лютого у Нікополі та області очікується туман. Видимість 200-500 м.

погода у Нікополі 2

Погода у Нікополі

Згідно із прогнозами, у суботу 14 лютого, у Нікополі температура повітря буде від 2 до 6 градусів тепла. До самого вечора буде триматися похмура погода. Нічний дощ вранці посилиться. У другій половині дня він почне стихати і ближче до вечора закінчиться.

Цікаво знати:

  • Максимальна зафіксована за 130 років спостережень температура повітря цього дня у Нікополі була у 2016 році – 11 градусів тепла.
  • Мінімальна – у 1911 році, тоді фіксували 28 градуси морозу.

А народний прогноз такий:

Якщо випадав сніг, це розцінювали як попередження про дощову весну. Якщо до кінця дня небо вкривалось туманним прошарком білих хмар, очікували незабаром хорошої погоди. Взагалі за погодою цього дня передвіщали погоду до кінця зими.

погода у Нікополі

погода у Нікополі 3

погода у Нікополі 2

Фото Nikopolnews

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо