Квартири на продаж у Дніпрі

376
376

Рожева казка у Покрові: розцвітають Пісарді, створюючи атмосферу безтурботності та краси (фото)

У Покрові розцвітають Пісарді, створюючи атмосферу безтурботності та краси (фото)

У Покрові розцвітають Пісарді. Деревця було висаджено декілька років тому. Тепер вони щовесни дарують містянам неповторну атмосферу.

Фото дерев з прекрасними рожевими квітами оприлюднив місцевий паблік OrdzhoCity, передає Nikopolnews.

Пісарді розцвітають, розфарбовуючи місто яскравими відтінками рожевого – створюючи атмосферу безтурботності та краси, – йдеться у повідомленні

Під час війни коли стрес кожен день, важливо мати можливість іноді відпочити від важких думок, переживань і боротьби за існування. І природа таку можливість  нам дає.

У Покрові розцвітають Пісарді: фото

У Покрові розцвітають Пісарді: фото

У Покрові розцвітають Пісарді: фото

Рожева казка у Покрові.

photo 2025 03 31 12 12 55

photo 2025 03 31 12 12 56 (2)

Ніжні квіти створюють атмосферу безтурботності.

photo 2025 03 31 12 12 56

Слива Пісарді – що про неї відомо

Пісарді – це невелике деревце, яке іноді називають сакурою. Але це не сакура. Це — одне з найкрасивіших весняних дерев — Слива розчепірена Пісарді (Prunus cerasifera Pissardii), яка також відома під назвою алича червонолиста, або слива вишненосна.

У природі алича червонолиста росте на гірських схилах Західної Азії та на Північному Кавказі, де живе до 100 років. А свою назву «Піссарді» отримала в честь ботаніка Піссарда, який першим привіз її до Європи в 1878 році з Ірану, де цей вид культивувався з давніх часів.

Слива Пісарді — це невелике дерево, що досягає 5-9 м, та має щільну крону, яку формують червонуваті молоді пагони. Але найбільше привертають увагу її листя: червоно-малинові з металевим блиском, які зберігають колір й восени.

Цвіте зазвичай у квітні, до розпускання листя, ніжно-рожевими квітами з приємним ароматом, які пізніше стають темно-червоними. Ці дерева — хороші медоноси: з одного гектара бджоли можуть зібрати до 10 кг меду.

Плоди, що дозрівають в серпні й тримаються до жовтня — червоно-бордові, їстівні, але мають кисло-терпкий смак, тому дерево не стільки фруктове, як декоративне. Хоча терпкість не заважає готувати з них ароматне варення.

Слива Пісарді стійка до міських умов і посухи, до ґрунту невибаглива. Добре росте на теплих сонячних ділянках, захищених від протягів. Але не любить сусідства й вимагає багато простору, тому найкраще висаджувати її окремо або в невеликих групах, подалі від інших рослин.

В парках ці дерева чудово виглядають в поодиноких посадках на газоні. Також використовуються для створення алей та групових колористичних композицій, будучи привабливим яскравим акцентом і зберігаючи декоративність з весни до пізньої осені.

Ще новини Нікопольщини: Будували усі разом: як з’явився парк Перемоги у Нікополі і як виглядав 40 років тому (фото)

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу