Кіра Рудзик з Нікополя стала лауреаткою Міжнародного вокально-театрального фестивалю «DNIPRO FEST». Він пройшов у Дніпрі 16 березня.
Про це повідомили у Нікопольському Будинку дитячої творчості, передає Nikopolnews.
Кіра Рудзик є вихованкою зразкової театральної студії «Дебют». Цими вихідними дівчина гідно представила Нікополь на Міжнародному вокально-театральному фестивалю «DNIPRO FEST».
Вихованка Ірини Саллінен виступала у номінації «Театральне мистецтво». На суд журі дівчина представила монолог «Шукайте своїх людей» й стала лауреаткою II ступеню. Її викладач Ірина Саллінен отримала Подяку за вагомий внесок у мистецтво України, та підтримку культурного фронту держави.
Вітаємо!
Кіра Рудзик з Нікополя стала лауреаткою фестивалю: фото
Ще новини Нікополя: Юна вокалістка з Нікополя блискуче виступила на міжнародному фестивалі «Dnipro Art Fest»