8 жовтня у музеї Покрова відкрилася персональна виставка картин Тетяни Дмитрук. Вона триватиме до 15 числа.
Повідомили на сайті міської ради, передає Nikopolnews.
Тетяна Дмитрук – викладач відділу образотворчого мистецтва школи мистецтв «Арт-Мюзік». Педагог, який понад двадцять років допомагає дітям відкривати власні таланти. Її учні не лише опановують техніку малювання, а й вчаться помічати красу в деталях, передавати емоції та настрій через колір і форму.
Малювати майбутня художниця почали ще у дитинстві. Перші малюнки з’явилися у шкільні роки. Ними вона прикрашала власні альбоми. Згодом це захоплення переросло у професійний шлях художниці й педагога. Зараз Тетяна Дмитрук ділиться своїм досвідом і натхненням з молодим поколінням, захоплюючись талантом і фантазією своїх вихованців.
На виставці у народному історико-краєзнавчому музеї імені Миколи Занудька можна побачити пейзажі, натюрморти, замальовки природи. У кожній роботі пані Тетяни присутня щирість, спокій і світло, що відображають її внутрішній світ.
У музеї Покрова проходить виставка картин: фото
Ще новини Нікопольщини: Юні художники Покрова стали фіналістами Всеукраїнського творчого конкурсу