Бібліотеки Нікополя, Марганця і Покрова отримали нові книжки

У 2021-му бібліотеки Дніпропетровщини отримали понад 18 тис нових книжок. Фонди оновили 26 книгосховищ області. На це держава виділила майже 2,3 млн грн, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Дніпро ОДА.

«Бібліотеки отримали твори сучасних українських письменників, україномовні переклади зарубіжних авторів, новинки галузевої літератури. Понад 800 назв від 62 видавництв», – сказали в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

Серед новинок – комікси та казки, книжки про техніку й мистецтво, історію та психологію. А ще – енциклопедії і художня література.

Книги надійшли до бібліотек Нікополя, Марганця, Покрова, а також Дніпра, Жовтих Вод, Кам’янського, Кривого Рогу, Новомосковська, Павлограда, Апостолового, Васильківки, Верхньодніпровська, Слобожанського, Криничок, Межової, Перещепиного, Покровського, П’ятихаток, Солоного, Томаківки, Широкого, Петриківки та Софіївки.

Юний музикант з Нікополя отримав два Гран-прі на міжнародному конкурсі!

 

To Top