Нікополь

Де у Нікополі відремонтують дороги майже на 6 млн грн

Де у Нікополі відремонтують дороги майже на 6 млн грн

З початком повномасштабної війни плани стосовно благоустрою міста суттєво скоротилися. На сайті Прозоро значно поменшало тендерів на отримання подібних послуг. Але все ж таки, деякі роботи місцева влада планує. Зокрема, ремонт доріг. Де у Нікополі відремонтують дороги майже на 6 млн гривень, Nikopolnews дізнався на сайті Державних закупівель, де розміщено відповідний тендер.

Тендер свіженький – його оголосили сьогодні, 4 квітня. Замовником виступає Управління благоустрою, інфраструктури і комунального господарства Нікопольської міської ради в особі Бойка Олега Володимировича.

Наразі розпочався прийом заявок від бажаючих взяти участь у торгах. Він продовжиться до 20 квітня. Після цього проведуть аукціон.

Влада готова виділити на ремонт доріг 5 900 000 гривень із міського бюджету. Можливо, ця сума трохи зменшиться у ході торгів.

За дані кошти планується поточний ремонт асфальтобетонного покриття таких доріг:

  • 1800 м² дорожнього полотна по вулиці Електрометалургів (2 000 000 грн).
  • 3175 м² дорожнього полотна по проспекту Трубників (3 900 000 грн).

Зазначимо, що це не перша спроба знайти підрядника для ремонту зазначених доріг. Аналогічний тендер було оголошено 4 березня 2022 року. Участь у торгах взяли дві компанії:

  • ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА “ПРОМАВТОАГРЕГАТ”
  • ТОВ “Б.К. БУДСЕРВІС”

Але обидві пропозиції були відхилені тендерною комісією.

Майже всі депутати окупованого Енергодару склали повноваження

Як у Нікополі сплачувати за воду за березень

У Нікополі висаджують троянди (фото)

To Top