Дорожні роботи на 50 років НЗФ: що обіцяють, хто виконає і скільки коштують (відео)

У Нікополі на вулиці 50 років НЗФ обіцяють нове дорожнє покриття та зливову каналізацію, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на прессс-служби Нікопольської міської ради.

Роботи тут вже почалися. Зараз підрядник займається фрезеруванням дорожнього полотна. Завдяки установці лотків для водовідведення буде прибрана вода, яка часто скупчується біля колишніх гуртожитків та будівлі поліції.

Нижче сюжет прес-служби міськради. Міський голова Нікополя Олександр Саюк розповідає про плани.

На сайті державних закупівель Прозоро Nikopolnews знайшов чотири недавніх тендери на ремонт дороги по вулиці 50 років НЗФ. Один з них був скасований, а вдалося провести три.

  • Тендер від 22 квітня на поточний ремонт 2010 м. кв дороги. Підряд вартістю 3 100 000 гривень отримав ФОП Ляшенко. Цікаво, що торгів, по суті, не було. Обидва учасники не знижували ціну, в результаті сума залишилася такою, якою вона була на старті, а переможцем оголосили ФОП Ляшенко, відхиливши пропозицію ФОП “САВОСТЬЯНОВ КОСТЯНТИН КОСТЯНТИНОВИЧ”. Договір з переможцем вже уклали.

  • Тендер від 4 червня. Підряд вартістю 3 050 000 гривень, швидше за все, теж отримає ФОП Ляшенко, хоча ціну він не знижував і його пропозиція дорожче, ніж у суперника ФОП “КУЛЬНЄВА МАРГАРИТА МИХАЙЛІВНА”. Підприємця вже оголосили переможцем. З ним мають намір укласти договір. Нижче – скрін з Прозоро з торгів, а також перелік робіт за цим тендером.

  • Тендер від 29 червня на ремонт 250 м. кв. дорожнього полотна по 50 років НЗФ від вулиці Героїв Чорнобиля до школи №7. Підряд вартістю 195 000 гривень поки не дістався нікому, так як аукціон ще не пройшов, він призначений на 15 липня.

Замовником скрізь виступає управління інфраструктури, благоустрою і комунального господарства Нікопольської міської ради в особі Всеволода Зінченко. Згідно з умовами тендерів, роботи мають бути завершені до 31 грудня 2021 року.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Реконструкцію “горбатого” мосту у Нікополі слід проводити якнайшвидше – експерти (відео)

 

To Top