ДТЕК проведе у Нікополі масштабні роботи: ситуація з електропостачанням покращиться

ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує системну модернізацію ліній та енергообладнання Нікополя. Цього року відремонтують і замінять понад 80 км електромереж, а також продовжать проєкт з модернізації трансформаторних підстанцій.

Про це під час онлайн-зустрічі в рамках проєкту #СпитайПроСвітло повідомив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук, відповідаючи на питання місцевих жителів, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу компанії.

Зазначається, що реконструкції електроінфраструктури Нікополя приділяється особлива увага. Оновлення проводять системно, щоб поліпшити якість електропостачання та знизити ризики аварійність мережі при зростанні навантажень.

«У 2020 році було проведено багато робіт, усунули велику кількість розвантажувальних ТП, відремонтували кабельні лінії. Крім цього, виправили ситуацію з кабельною лінією, яку пошкодили вандали, тим самим залишивши жителів двох районів міста без електроенергії на кілька днів. Таких відключень за 2020 рік відбулося близько 5. Впевнений, що за результатами 2021 року ситуація з мережами в Нікополі істотно покращиться. Вже реконструйовано 8 км кабельної лінії на суму 26 млн грн, запланований ремонт повітряних ліній, сумарною довжиною 74,5 км, 15,5 км з яких вже зроблені. Також ми проводимо у місті модернізацію і технічне переоснащення трансформаторних підстанцій», – зазначив Андрій Терещук.

Проведені роботи дозволять уникнути перевантаження енергетичного обладнання та підвищити надійність електропостачання для клієнтів.

У Нікополі ДТЕК встановить ще 2 тисячі «розумних» лічильників

 

To Top