Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
255
255

ДТЕК відновлює роботу зі зняття показів електролічильників у домівках клієнтів

ДТЕК відновлює роботу зі зняття показів електролічильників у домівках клієнтів

ДТЕК відновлює роботу зі зняття показів електролічильників у домівках клієнтів, повідомляє пресслужба компанії, передає Nikopolnews.

ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує роботу з фіксації показів лічильників та повертається до формату роботи, який був до початку бойових дій. Зняття показів знову проводитиметься як на щитових у місцях загального користування, так і на території будинків та у квартирах жителів.

Війна в Україні змусила багатьох мешканців області залишити свої домівки, і вони не завжди можуть передати фактичні дані лічильників. У таких випадках розрахунок середніх показань проводиться згідно із щомісячним споживанням, що не завжди коректно. Тому фахівці ДТЕК відновили зняття контрольних показів у клієнтів, лічильники яких встановлені у квартирах та на території приватних будинків. Це дозволяє перевірити точність роботи приладів обліку та звірити показники для коректного нарахування фактично спожитої енергії.

«З квітня зняття контрольних показів проводилося лише на міжповерхових щитових у під’їздах та опорах ліній електропередач у приватному секторі, – без заходу до квартир та будинків клієнтів. Наразі ми нормалізуємо формат роботи, який був до початку бойових дій», – повідомили у ДТЕК Дніпровські електромережі.

Компанія просить клієнтів не перешкоджати роботі співробітників компанії та надавати їм доступ до лічильників.

Як зрозуміти, що це співробітник компанії?

  • Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі здійснюють зняття контрольних показів лічильника виключно за наявності посвідчення співробітника компанії. На першу вимогу він має бути пред’явлений клієнту.
  • Співробітники компанії одягнені у спецодяг із нанесеними логотипами ДТЕК.
  • Фахівці оглядають лише лічильник, не пропонують жодних інших послуг та не приймають за них оплату.

Фахівці ДТЕК працюють 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним. У разі обстрілу працівники забезпечені всім необхідним, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів, які постраждали через бойові дії, – йдеться у повідомленні.

Компанія закликає використовувати лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій.

Фахівці ДТЕК готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт, соцмережі, контакт-центр:

  • +38 (056/066/067/063) 790-99-00,
  • 0-800-301-497,

чат-боти Viber та  Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×