887
887

Екс-гравець ФК «Нікополь» допоміг збірній Україні сенсаційно обіграти Англію

Екс-гравець ФК «Нікополь» допоміг збірній Україні сенсаційно обіграти Англію. Про це повідомив депутат Нікопольської районної ради Дмитро Бичков, передає Nikopolnews.

Молодіжна збірна України обіграла молодіжну збірну Англії з рахунком 3:2! Гольовий пас на рахунку Валентина Рубчинського, який ще нещодавно грав за ФК Нікополь! – написав Дмитро Бичков

Як збірній Україні вдалося обіграти Англію і як допоміг екс-гравець ФК «Нікополь»

Молодіжна збірна України сенсаційно обіграла Англію у відборі Євро-2025. Підопічні Унаї Мельгоси завдали поразки чинним чемпіонам Європи U-21. Як їй це вдалося, розповідає ТСН.

Молодіжна збірна України (U-21) обіграла молодіжну команду Англії (U-21) в матчі 3-го туру групового етапу кваліфікації на Євро-2025. Поєдинок у словацькому місті Кошице завершився перемогою “синьо-жовтих” з рахунком 3:2.

Протягом усього матчу англійці більше володіли м’ячем, однак у першому таймі наша команда змогла шокувати суперника двома голами. На 31-й хвилині рахунок відкрив Назар Волошин, який з меж штрафного низом точно пробив у дальній кут після передачі з правого флангу від Максима Брагару.

На 43-й хвилині підопічні Унаї Мельгоси подвоїли свою перевагу – розкішним прямим ударом зі штрафного забив Олег Очеретько.

У другому таймі англійці зуміли відповісти своїми двома голами. Спочатку на 67-й хвилині відставання “Трьох левів” скоротив Ноні Мадуеке. А за хвилину до кінця основного часу поєдинку Чарлі Крессвелл зрівняв рахунок.

Проте це був ще не кінець. У компенсований час Ілля Квасниця скористався передачею Валентина Рубчинського та влучним ударом у дальній кут з меж штрафного приніс українській збірній перемогу.

Валентин Рубчинський

Після двох забитих голів наша команда два пропустила, і в кінці Англія намагалася вирвати перемогу, але нарвалася на контратаку, яку завершив Квасниця.

Ще новини Нікополя: Спортсменка з Нікополя стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з дзюдо