149
149

Спортсменка з Нікополя стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з дзюдо

Спортсменка з Нікополя

Спортсменка з Нікополя Дар’я Доля стала бронзовою призеркою чемпіонату України з дзюдо. Про це розповіли у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

15 вересня у Києві пройшов чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів не старше 23 років. У ньому взяли участь 287 атлетів з 20 регіонів нашої країни та міста Києва. Збірна Дніпропетровської області виграла молодіжний Чемпіонат України, зібравши в своїй медальній скарбничці 5 золотих, 3 срібних та 9 бронзових нагород.

«У складі збірної команди нашої області вихованка НДЮСШ «Трубник» Дар’я Доля, яка навчається в ДФКС (Дніпропетровський фаховий коледж спорту), в ваговій категорії + 78 кг. стала бронзовою призеркою змагань», – йдеться у повідомленні.

Вітаємо Дар’ю та її тренерів-викладачів Миколу Касьянова, Олександра Темураєва та Володимира Задорожного з гарним результатом на змаганнях!