95
95

Спортсмени з Нікополя стали призерами обласних змагань

Спортсмени з Нікополя

Спортсмени з Нікополя стали призерами обласних змагань. Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

«2 вересня на татамі спорткомплексу «Олімпійські резерви» змагалися спортсмени вікового дивізіону до 23 років, аби визначити найсильніших у ході молодіжного Чемпіонату Дніпропетровської області», – йдеться у повідомленні.

У змаганнях брали участь 124 учасники з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Павлограду, Синельникового, Новомосковську, а також Запоріжжя й Харкова. Вони були відбірковими на Чемпіонат України серед молоді, який запланований на 14-15 вересня.

«В змаганнях прийняли участь вихованки НДЮСШ «Трубник» Дар’ Доля та Альбіна Мусієнко, які навчаються у ДФКС (Дніпропетровський фаховий коледж спорту) і представляють спортивний клуб “Дзюдо Дніпро”. В ваговій категорії +78 кг. Дар’я Доля стала срібною призеркою чемпіонату, а Альбіна Мусієнко у ваговій категорії 63 кг. завоювала бронзову медаль», – додали у повідомленні.

Вітаємо дівчат та їх тренерів-викладачів Олександра Темураєва, Володимира Задорожного та Миколу Касьянова!