343
343

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях з баскетболу (фото)

Спортсмени з Нікополя

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях з баскетболу. Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

26 серпня, у Києві на Контрактовій площі пройшов фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед кадетів – команд U-16.

«У фінальному етапі чемпіонату України взяли участь 12 команд – кращі за підсумками проведених п’яти попередніх етапів. Команда PUSH-TEAM з Кропивницького, в якій грає вихованець НДЮСШ «Трубник» Олександр Третяк (тренер-викладач Олександр Соколов) стала переможцем змагань, обігравши у фіналі своїх одноклубників з Харкова з рахунком 18:8», йдеться у повідомленні.

Одночасно, проходив і фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед дорослих. Випускник ДЮСШ «Трубник» Григорій Алтухов у складі команди ВНУ-КДЮСШ (м Луцьк) став срібним призером змагань.