Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
71
71

Юні митці з Покрова здобули призові місця на всеукраїнському конкурсі мистецтв «Світи Марії Примаченко» – фото

митці з Покрова

Юні митці з Покрова здобули призові місця на всеукраїнському конкурсі мистецтв «Світи Марії Примаченко». Про це повідомили у міській раді, передає Nikopolnews.

Творчість Марії Примаченко об’єднала в собі витоки українського живописного і поетичного фольклору, що походить ще з сивої давнини українського родоводу. У своїх творах передавала радість буття, невичерпну віру в добро, яке завжди перемагає зло, любов до всього прекрасного, створеного самою природою на землі.

«За 89 років життя художниця створила понад 650 робіт. На своїх картинах зображувала чарівних тварин, квіти та сюжети з селянського побуту. Ім’я української художниці внесено до Всесвітньої енциклопедії мистецтва. Творчий шлях талановитої мисткині мотивує до проведення конкурсів серед підростаючого покоління», йдеться у повідомленні.

Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва “Світи Марії Примаченко” зібрав роботи юних митців з різних куточків країни. Серед великої кількості надзвичайно цікавих робіт і картини вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва Покрова.

Вихованці гуртків «Майстриня» та «Петриківський дивоцвіт»посіли призові місця. А саме:

  • У номінації “Живопис” Марія Остапенко отримала перше місце. Її робота “Крилатий коник” підкорила суддів;
  • Творчий доробок Діани Кустікової «Папуга гріє ніжки на пісочку» теж отримав бали від журі. У номінації “Живопис” юна художниця посіла третє місце.
  • У номінації «Авторська техніка» Марія Гармаш представляла роботу у техніці «Квілінг», «Півнику мій голосний» та зайняла третє місце.

Вітаємо!

Юні митці з Покрова здобули призові місця на всеукраїнському конкурсі мистецтв «Світи Марії Примаченко»: фото

митці з Покрова

митці з Покрова

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×