Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
206
206

Енергоатом гарантує додаткові премії всім атомникам ЗАЕС – патріотам України

Енергоатом гарантує додаткові премії всім атомникам ЗАЕС – патріотам України

Енергоатом гарантує додаткові премії всім атомникам ЗАЕС – патріотам України. Про це йдеться у заяві державної компанії, передає Nikopolnews.

Рішення про виплату додаткових премій працівникам тимчасово окупованої Запорізької АЕС у розмірі 50% посадового окладу/тарифної ставки починаючи з 1 січня 2023 року (до цього – з квітня 2022 року – 20%) ухвалено адміністрацією ДП «НАЕК «Енергоатом» спільно із первинною профспілковою організацією Компанії.

Такі виплати отримають ті атомники, які в складних умовах окупації зберігають вірність Україні й українському Енергоатому та попри тиск окупантів героїчно забезпечили роботу ЗАЕС – найбільшого ядерного об’єкта в Європі.

Нарахування та одноразова виплата цієї додаткової грошової винагороди планується відразу після деокупації м. Енергодар та повного звільнення Запорізької АЕС від російських окупантів. Джерелом фінансування буде резерв витрат у складі затвердженого планового фонду оплати праці та бюджету ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2023 рік.

Енергоатом нагадує, що всі працівники станції, котрі не підписали контракт із фейковим АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС» або іншим підприємством Росатома, навіть якщо загарбники через це не допускали їх до роботи, отримають всі обіцяні Компанією виплати: заробітну плату, винагороди за підсумками 2022 року та премії до Дня енергетика.

Вкотре закликаємо й надалі не підписувати жодних контрактів із ворогом, щоб не ставати прямими посібниками агресора та не руйнувати власне майбутнє! Україна з вами. Енергоатом з вами. Ми – разом! – йдеться у повідомленні Енергоатому

Раніше ми повідомляли:

Також читайте: Як підготуватися до надзвичайної ситуації в умовах війни: цінні поради від ДСНС

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×