5 /5
Based on 5 ratings
100%
1850
Україна
1850

Окупанти будують військові споруди навколо ЗАЕС і не можуть запустити жодного блоку

Окупанти будують військові споруди навколо ЗАЕС і не можуть запустити жодного блоку

Окупанти не можуть запустити в роботу жодного енергоблоку тимчасово окупованої ЗАЕС, повідомляє Енергоатом, передає Nikopolnews.

Через відмову частини українського персоналу Запорізької атомної електростанції співпрацювати з окупантами, а також брак власних кадрів росіяни не можуть ані запустити, ані експлуатувати енергоблоки станції.

В Енергоатомі повідомляють, що у кадровий дефіцит росіяни самі себе загнали, заблокувавши доступ на станцію майже 1500 українським працівникам ЗАЕС, котрі відмовились отримувати російські паспорти і підписувати договір із фейковим АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС» або іншим підприємством Росатома.

Аби поліпшити власне становище, загарбники шукають для ЗАЕС «нових» атомників на території рф та готові розселяти майбутніх працівників у націоналізовані, а точніше — примусово забрані, квартири енергодарців, які виїхали з окупованого міста.

Крім того, запустити блоки заважає і поступова деградація спеціалізованого обладнання, яку рашисти своїм горекерівництвом спричинили через недотримання необхідного температурного режиму.

Однак активність окупантів проявляється в іншому: навколо енергоблоків Запорізької АЕС та сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП) вони продовжують зводити укріплення і будувати військові споруди. Такі дії росіян є категорично неприпустимими і порушують всі наявні норми ядерної та радіаційної безпеки.

Окупанти будують військові споруди навколо ЗАЕС і не можуть запустити жодного блоку

Вчергове закликаємо світове співтовариство якнайшвидше сприяти виведенню російських військових із території ЗАЕС та Енергодару, демілітаризувати станцію та повернути її під повний контроль України! Це врятує світ не тільки від ядерної, а й від масштабної екологічної катастрофи – йдеться у повідомленні Енергоатому.

Ситуація навколо Запорізької АЕС погіршується – голова МАГАТЕ

To Top
Ще новини ⬇