Фільм про спортсменку з Нікополя переміг на Міжнародному фестивалі

Фільм про уродженку Нікополя, а нині мешканку Дніпра, Оксану Ботурчук «Пульс» отримав 2 нагороди на Міжнародному фестивалі, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на «Відкритий». Українська спортивна драма перемогла в номінаціях найкращий фільм і найкраща актриса на міжнародному кінофестивалі Richmond International Film Festival.

Міжнародний кінофестиваль пройшов у місті Річмонд США, в конкурсній програмі брали участь понад 150 фільмів з 35 країн світу. Серед них і український фільм «Пульс» про нікопольчанку Оксану Ботурчук. Про це стало відомо на Фейсбук-сторінці фильму.

Нагадаємо, «Пульс» розповідає історію легкоатлетки з Нікополя. З дитинства Оксана Ботурчук показувала відмінні результати у спорті та її мрією було потрапити на Олімпійські ігри. До виконання свого бажання вона йшла семимильними кроками, але автокатастрофа розділила її життя на дві частини. Юна спортсменка серйозно постраждала в аварії – вона отримала травму очей і навіть на якийсь час повністю втратила зір. Про спортивну кар’єру Оксана могла забути. Тренери перестали вірити, що у неї є хоч якісь перспективи, а старі друзі кинули у найважчу хвилину. Але спортсменка не здалася і продовжила тренування, незважаючи на всі складнощі.

За словами режисера, головна мета кінокартини – показати, що на шляху до цієї мрії немає ніяких перешкод. Кінострічка була номінована в двох категоріях – найкращий фільм і найкраща актриса (виконавиця головної ролі Наталія Бабенко). І в обох вона перемогла.

Раніше біографічна спортивна драма отримала дві Головні нагороди фестивалю FLIC у місті Полсон, США. Вона перемогла у номінаціях Найкращий фільм і Найкращий режисер. На цьому ж фестивалі пройшла світова прем’єра стрічки. Також «Пульс» нагородили Jury Award ” Nice International Film Festival (Франція).

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Як Нікополь з’їздив у Петриківку на фестиваль (фото)

Спортивна драма “Пульс” про нікопольчанку Оксану Ботурчук вийшла онлайн: де дивитися

Як у Нікополі пройшов VІІІ дитячий риболовний фестиваль “Золота рибка” (фото)

 

 

To Top