Гості з Німеччини здивувалися, побувавши на нікопольському заводі

Німецькі бізнесмени побували на одному із заводів Нікополя і були сильно здивовані, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Металургпром.

Гості з Німеччини відвідали трубний завод «Сентравіс».

На трубному заводі «Сентравіс» у Нікополі побувала делегація бізнесменів з Німеччини, які вперше побували на українському підприємстві і були вражені побаченим. Як розповіли в пресслужбі компанії, перше, що вразило німців – це розміри заводу. Вони не відразу повірили, що на повноцінну екскурсію потрібно виділити хоча б один день.

Але найбільше здивування гостей з Німеччини викликав той факт, що український завод робить деталі та комплектуючі для німецьких автоконцернів Volkswagen, BMW, Porsche, Mercedes, Audi і Opel.

«Сентравіс» не просто виробляє і експортує в Німеччину нержавіючу трубу. Співробітники заводу спільно з інженерами німецьких автомобільних заводів доробляють і вдосконалюють металопродукцію, щоб підвищити безпеку і надійність транспортного засобу.

Представники бізнесу Німеччини приїхали в Дніпропетровську область з ознайомчим туром по промисловим підприємствам. У «Сентравісі» заявили, що інвестиційна привабливість України підвищиться завдяки знайомству з нікопольським трубним заводом.

«Сентравіс» є провідним глобальним постачальником високоякісних рішень в сегменті безшовних нержавіючих труб. Виробничий майданчик компанії, один з найбільших в Європі серед спеціалізованих підприємств по виробництву безшовних нержавіючих труб, об’єднує трубопресувальний і трубоволочильний цехи, які до 2000 року були частиною «Нікопольського Південнотрубного заводу» (НПТЗ), в минулому найбільшого промислового комплексу по виробництву безшовних труб.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Зіркові гості будуть вітати Покрив з Днем міста

Інтер’єр будинків у Нікопольських селах 100 років тому – унікальні фото виклали в мережу

Помер рекордсмен світу, вихованець нікопольського тренера Володимира Воловика (фото)

 

To Top