Громадянин Росії поцупив у Нікополі пляшку рому і має відпрацювати

В Нікополі пройшов суд над громадянином Російської Федерації, який скоїв крадіжку в одному із супермаркетів міста. Ймовірно, йому дуже хотілося випити, але не хотілося платити. Про цей випадок, що стався в кінці травня, Nikopolnews дізнався з Єдиного реєстру судових рішень.

На лаву підсудних потрапив уродженець міста Кіровськ Мурманської області РФ, громадянин Росії з середньою освітою, не одружений, ніде не працюючий і проживаючий тут без реєстрації. Раніше він ніколи судимий не був.

25 травня 2021 року приблизно о 19:11 цей чоловік зайшов до приміщення торгового залу супермаркету «Варус-7» по вулиці Шевченка, 223 в Нікополі.

Приблизно в 19:13, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, взяв з полиці пляшку рому «Спайсед Ботафого 40 %» місткістю 0,7 л та вартістю 450. Товар він ніс у руці, прикриваючи передпліччям. Після цього підійшов до касовій зоні, де якраз був відсутній касир. Встиг дійти до виходу з магазину, де був зупинений охоронцем.

Злодія-невдаху звинуватили у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 2 ст. 15 год. 1 ст. 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка).

Свою провину підсудний визнав і щиро розкаявся.

Суд засудив його до 80 годин громадських робіт.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Уродженець Нікополя “відзначився” у Запорізькій області – вирізав 209 метрів кабелю

Хіти

To Top