Як і обіцяли: у Нікополі знесли біл-борд на Електрометалургів (фото)

26 серпня відбувся демонтаж рекламної конструкції (біл-борду) на перехресті вул. Електрометалургів та вул. Некрасова, повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

У пресслужбі нагадують, що відповідне рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету, оскільки біл-борд знаходився в межах охоронної зони газових мереж та не був відповідно погоджений.

Зазначається, що з лютого 2021 року управління містобудування та архітектури надсилала листи власникові споруди щодо порушення ним умов розташування. Усі листи, які надсилалися, були отримані, проте ніяких дій зі сторони власника не було реалізовано.

Саме тому 26 серпня працівники КП «Міськавтодор-1» демонтували споруду.

Нагадаємо, раніше Nikopolnews повідомляв, що у Нікополі демонтують три рекламних щити (типу білбордів). Відповідні рішення прийняті виконкомом. Вони оприлюднені на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Рішення пов’язані з тим, що дозволи на установку конструкцій були анульовані раніше, і тепер власники бордів користуються міською землею безкоштовно.

Згідно з рішенням виконкому, мають бути знесені білборди за такими адресами:

  • Перехрестя вулиць Електрометалургів і Кооперативна (власник ТОВ «ТК Пульс»)
  • Перехрестя вулиць Електрометалургів і Жигулівська (власник – ТОВ «Теплотранзит»)
  • Вулиця Електрометалургів, район будинку №52 (власник – Тесленко Олексій Іванович).

Власникам конструкцій давали десять робочих днів, щоб вони самостійно демонтували конструкції. Якщо в зазначений строк цього не станеться, демонтаж виконає КП «Горавтодор-1», – обіцяли у виконкомі.

Зазначимо, що міський голова Нікополя Олександр Саюк взяв курс на наведення порядку в сфері комунального майна Нікополя, зокрема, він хоче розібратися з усіма підприємцями, які незаконно займають міську землю, не сплачуючи оренду. Таким суб’єктам пропонується або оформити всі папери, або користування землею громади має бути припинене. Олександр Саюк на крайній прес-конференції заявив, що не збирається звертати з обраного курсу і доведе справу до кінця.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі знесуть три білборди: адреси

У Нікополі знесуть незаконний МАФ: адреса

НЗФ планує будувати у Нікополі житло: коментар мера (відео)

 

To Top