НЗФ планує будувати у Нікополі житло: коментар мера (відео)

Нікопольський феросплавний завод заявив про намір будувати житло для своїх працівників у Нікополі. Відповідна інформація з’явилася днями у профільній групі Нікополь феросплавний. Заявляється, що квартири підприємство буде виділяти перспективним працівникам.

В ході прес-конференції міського голови Нікополя Олександра Саюка, яка відбулася після вчорашньої сесії міськради, мер прокоментував цей намір.

Олександр Саюк заявив, що вітає будь-яке будівництво в Нікополі. Особливо якщо мова йде не про комерційну нерухомість, а про такі об’єкти, як, наприклад, басейн або, тим більше, житлові будинки. Адже це означає, що місто живе і розвивається. Мер пообіцяв заводу активне сприяння міста в цьому питанні.

– Якщо дійсно феросплавний завод побудує для своїх робочих нові сучасні енергоефективні будинки, і тим самим буде залучати людей до себе на роботу, залишати людей в місті жити, я тільки за. Я вітаю це двома руками, я вважаю, що це дуже правильний крок з боку НЗФ. Якщо всі великі підприємства будуть йти таким же шляхом, місто буде розвиватися, – сказав Олександр Саюк.

Про що ще говорив мер на прес-конференції? Коротко

  • Сміття. За словами Олександра Саюка, з підрядником проведена бесіда. Йому дали термін на усунення недоліків у роботі. Якщо за півроку ситуація не зміниться, будуть або шукати іншого підрядника, або створювати комунальне підприємство з вивезення побутових відходів. Поки ж з центральних вулиць контейнери будуть прибирати, а також на баках вкажуть графік вивозу сміття, щоб люди приносили відходи до визначеного дня.
  • Подорожчання проїзду в міських автобусах. Олександр Саюк точно не знає, про яку цифру йде мова, але орієнтовно проїзд подорожчає до 8 гривень.
  • Колишня автостоянка на 8-му кварталі – що там відбувається? На даний момент місто наводить порядок на даній території, щоб у майбутньому виставити ділянку на аукціон.

Детальніше – у відео прес-служби міськради.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі планують розвивати туризм

Сміттєві баки приберуть з центральних вулиць Нікополя, а порушників штрафують (відео)

У центрі Нікополя утворюється звалище. Допоможіть встановити особи його «авторів» (відео)

 

To Top