Як нікопольцям отримати залишок безготівкової субсидії

Якщо станом на 1 червня у одержувача субсидій залишились невикористані кошти в АТ «Ощадбанк», їх можна буде отримати готівкою, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Зазначається, що у  червні з’явиться можливість у громадян,  які отримували протягом опалювального сезону субсидію безготівково, і при цьому споживали комунальні послуги на суму, меншу за розмір субсидії (пільги), отримати готівкою залишок субсидії, який сформувався на рахунку в АТ «Ощадбанк».

Залишки коштів на рахунку для виплати субсидій, відображені на облікових записах її отримувачів, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам субсидій АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ «Ощадбанк» (відповідно до пунктів 111-114 Положення про порядок призначення житлових субсидій затвердженого постановою КМУ №848 від  21.10.1995 року (в редакції постанови КМУ від 14.08.2019 року №807).

Про це АТ «Ощадбанк» інформує одержувачів субсидій у вигляді   SMS-повідомлення.

Якщо в одержувача субсидій відсутній відкритий рахунок в АТ «Ощадбанк», то відкрити його можна в порядку, визначеному вказаною банківською установою, за особистою заявою отримувача субсидії до того ж таки АТ «Ощадбанк».

Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати житлової субсидії за обліковими записами станом на 1 червня, за якими не було звернень одержувачів субсидій щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ «Ощадбанк» та протягом 2 робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики.

Одержувачі субсидій зобов’язані повідомляти управління соціальної політики про зміну всіх обставин, які впливають на надання житлових субсидій.

Несвоєчасне подання до Управління відомостей про зміни (зміна паспорту, отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків, номеру телефону тощо) унеможливлює зарахування залишків коштів на поточні рахунки одержувачів субсидії.

Якщо отримувач субсидії не отримав SMS-повідомлення про залишок коштів безготівкової субсидії, необхідно звернутись у контакт-центр Ощадбанку (0800210800) для отримання інформації.

УВАГА! Нагадуємо, що всім громадянам, які отримували субсидію безготівково, для призначення її на наступний термін, з 01.05.2021 року, обов’язково необхідно подати нову заяву, заповнити декларацію та надати реквізити банку для перерахунку субсидії готівкою.

Як нікопольцям оформити субсидію: нові умови і правила

To Top