Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
998
998

Як ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на ремонт пошкоджених будинків – розповіли у міськраді

Як ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на ремонт пошкоджених будинків – розповіли у міськраді

ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на ремонт будинків, пошкоджених обстрілами, завдяки грантовій програмі «ВідновиДім». Про це повідомляють у міськраді, передає Nikopolnews.

В кінці листопада 2022 року Фонд енергоефективності запустив Програму «ВідновиДІМ», що передбачає надання грантів ОСББ для відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії росії на території України. На сьогодні Дніпропетровську область включено до цієї програми, але Нікополь поки що не бере участь, оскільки  знаходиться у зоні активних  бойових дій.

Проте, ви можете вже зараз  ознайомитися з цією програмою та почати готувати пакет документів для подачі заяви для участі. Не втратьте можливість скористатися цим шансом та відновити свій будинок! – закликають мешканців

ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти завдяки грантовій програмі «ВідновиДім»

Як ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на ремонт пошкоджених будинків – розповіли у міськраді

Закликаємо мешканців будинків звернутися до своїх керівників ОСББ з проханням долучитися до участі в цій програмі!  – додають у міськраді

Програма «ВідновиДІМ» фінансується за рахунок коштів Європейського союзу. Кошти надаються у формі гранту, який виплачується на безоплатній та безповоротній основі у розмірі 100% вартості витрат на виконання необхідних робіт. Загальна сума гранту не повинна перевищувати 7,2 млн грн на один об’єкт відновлення.

В рамках цієї програми можна виконати ремонт будинків, які не зазнали конструктивних пошкоджень.  Компенсується заміна або ремонт пошкоджених вікон, дверей, ремонт пошкоджень фасадів та покриття будівлі, ремонт пошкоджених дахових котелень та інженерних мереж.Механізм надзвичайно простий: ОСББ отримує 70% суми авансом і виконує необхідні роботи. Після завершення робіт – 30% дофінансовуються.

Ознайомитись з умовами Програми «ВідновиДІМ» можна  за посиланням https://bit.ly/3iqo0hG

Ще новини Нікополя:

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×