Як у Нікополі відкривали реконструйовану Каштанову алею (фото, відео)

У Нікополі сьогодні, 25 вересня, відкрили після реконструкції Каштанову алею, ремонтні роботи на якій завершили напередодні. Відкриття приурочили до Дня міста. Nikopolnews побував на святкових заходах та ділиться з вами фото з місця подій.

Реконструкція Каштанової алеї була розпочата в 2020 році, а завершили її днями. Тут поклали тротуарну плитку, розбили клумби та газони, встановили лавочки, урни, ліхтарі.

На урочистому відкритті були присутні представники місцевої влади, депутати та інші нікопольці та гості міста. Для присутніх підготували музичні локації, виступи мімів, 3Д-фотозони, конкурси, працювали аніматори.

І хоч погода сьогодні не дуже сприяла проведенню святкових заходів під відкритим небом, але сонечко періодично визирало, і людей на відкриття прийшло багато. Вони прогулювалися алеєю, насолоджуючись приємною музикою у виконанні юних учнів школи мистецтв і дорослих віртуозів, фотографуючись, спостерігаючи за роботою молодих художників, дихаючи свіжим осіннім повітрям. Організаторам вдалося створити чарівну атмосферу, яка поєднала в собі відчуття затишку, елегантності, вишуканості і тихої радості.

Собачка задрімала на сонечку (жива – ми перевірили)

Після завершення святкового відкриття алеї вона спорожніла, але хочеться вірити, що це місце стане популярним серед творчих нікопольців. Сьогоднішній захід показав, що мистецтво Каштанової алеї дуже личить. Буде приємно бачити тут художників і слухати гру вуличних музикантів і надалі.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі відкрили після реконструкції сквер “Сонячний”: як він виглядає (відео)

У Нікополі кладуть рулонний газон на Каштановій і відремонтують систему поливу

У Нікополі відкрили найбільшу в Україні інсталяцію Золотої Пекторалі (фото)

To Top