Як виглядає всередині модернізована електричка Нікополь-Запоріжжя (фото)

Напередодні Дня  Незалежності України на маршрут Запоріжжя – Нікополь – Запоріжжя вийде оновлений приміський поїзд ЕР2-587. Його капітально відремонтували і модернізували в Нікопольському моторвагонному депо. Про це Nikopolnews повідомляв раніше.

Придніпровська залізниця показала, як виглядають модернізовані вагони всередині.

У вагонах – зручні напівм’які сидіння, металопластикові вікна з двокамерними склопакетами, світлодіодне освітлення; в салонах – якісне внутрішнє облицювання й лінолеумне покриття. Є сучасні санвузли, місця для інвалідів та пасажирів з дітьми.

Локомотивні бригади почуватимуться комфортніше в оновлених кабінах. Для підвищення безпеки руху капітально відремонтовано колісні пари, допоміжні машини, гальмівне та електроустаткування, замінено головний прожектор та буферні ліхтарі.

«У вас золоті руки, яким під силу найскладніші завдання”, – звернувся  до працівників депо директор регіональної філії Анатолій Борецький під час приймання електропоїзда ЕР2-587 в експлуатацію.

Нагадаємо, це п’ятий електропоїзд, який за неповні три роки отримав друге життя в Нікопольському моторвагонному депо. Оновлені склади курсують на затребуваних пасажирами маршрутах.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Між Нікополем і Запоріжжям запускають модернізовану електричку

Ділянка дороги на Нікополь із Запоріжжя майже готова до введення у експлуатацію (фото)

Діти в реанімації: у ДТП на трасі Дніпро-Запоріжжя постраждала вся родина

To Top