Інтерпайп Ніко Тьюб продав Нафтогазу труб на 268,9 млн гривень

Інтерпайп продав Нафтогазу 4,5 тис. тонн трубної металопродукції на 268,9 мільйонів гривень, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Металлургпром.

Відзначається, що труби повинні пройти випробування на гідравлічну щільність та контроль якості ультразвуковим контролем, а також на продукцію повинно бути нанесено захисне покриття на основі екструдованого поліетилену товщиною не менше 2,0 мм

ТОВ «Інтерпайп Ніко Тьюб» (Інтерпайп) здобуло перемогу в трьох тендерах АТ «Укргазвидобування» (дочірнє підприємство Нафтогазу) на закупівлю 4 453 тон трубної продукції загальною вартістю 268,9 мільйонів гривень з ПДВ. Про це повідомляється в системі Prozorro 1 червня 2021 р.

Відповідно до тендерної документації, Інтерпайп поставить сталеві безшовні труби різних діаметрів на адресу Газопромислового управління «Полтавагазвидобування», яке є одним з провідних виробничих підприємств, що входять до складу АТ «Укргазвидобування».

ТОВ «Інтерпайп Ніко Тьюб» спеціалізується на виробництві безшовних труб за вітчизняним і зарубіжним стандартам для нафтопереробної, нафтохімічної, авіаційній та суднобудівної промисловості, машинобудування і приладобудування, нафтогазової та енергетичної галузі і труб загального призначення, які застосовуються в інших галузях промисловості.

Інтерпайп – українська промислова компанія, виробник сталевих труб і залізничних коліс. Продукція компанії поставляється більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

АТ «Укргазвидобування» – 100% дочірнє підприємство Нафтогазу. АТ «Укргазвидобування» (УГД) є найбільшою газовидобувною компанією в Центральній і Східній Європі. В Україні це великий гравець, що видобуває 73% природного газу і спеціалізується на виробництві газового конденсату.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Співвласник нікопольського Centravis пророкує панування електрокарів через 10 років

To Top