Інтерпайп НікоТьюб підвищить зарплату співробітникам: коли і на скільки

Компанія Інтерпайп підвищить зарплату співробітникам. Нікопольські трубники будуть отримувати на 10% більше. Про це Nikopolnews повідомили в прес-службі компанії.

Українська промислова компанія Інтерпайп підвищить заробітну плату виробничого персоналу (робітників і РСС) своїх промислових активів в середньому на 10%. При підвищенні зарплати буде застосований диференційований підхід в залежності від дивізіону і категорії працівників, – наголошується в повідомленні.

Так, всім робітникам і РСС трубного дивізіону, в який входить завод Інтерпайп НикоТьюб, зарплата буде підвищена на 10% з 1 червня 2021 р. Зарплати виробничого персоналу Нікопольського ремонтного заводу також зростуть на 10% з 1 червня.

Підвищення зарплат відбудеться і на інших промислових активах Інтерпайп.

Зарплата робітників і РСС дивізіону ж/д продукції складе 10%, але буде проходити в два етапи у зв’язку зі зниженням обсягів виробництва. Так, оклади зростуть на 5% з 1 червня і на 5% з 1 вересня.

Оклади робітників сталевого дивізіону зростуть на 10% з 1 червня, оклади РСС – з 1 серпня 2021 року.

– Компанія продовжує працювати в умовах нових торгових обмежень, які вводяться проти нашої продукції. Ми продовжуємо боротися із захворюваністю на заводах, докладаючи максимум зусиль, щоб не зупинити виробництво. Компанія суттєво збільшила видатки на забезпечення протиепідемічних заходів, доставку робітників на виробництво, забезпечення лікарень регіону. Тим не менш, ми знайшли можливість підвищити зарплату виробничого персоналу, щоб підтримати співробітників та їх родини в цей непростий час, – розповів Денис Морозов, перший заступник генерального директора Інтерпайп.

Про компанії:

Інтерпайп – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Продукція компанії поставляється більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2020 році Інтерпайп реалізував 662 тис. т готової продукції, в тому числі – 192 тис. т ж/д продукції. Продаж ж/д продуктів здійснюються під брендом KLW.

У Інтерпайп працюють 11 тис. співробітників. У 2020 році Компанія перерахувала в бюджети всіх рівнів 2,54 млрд. грн.

На НЗФ на 20% підвищилась зарплата

 

To Top