Інтерпайп підвищить зарплату співробітникам: кого торкнеться

Компанія Інтерпайп анонсувала підвищення зарплати працівникам, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційну сторінку компанії в Фейсбуці.

З 1 жовтня українська промислова компанія Інтерпайп підвищить заробітну плату в середньому на 10%.

Підвищення торкнеться всіх співробітників трубного дивізіону, сталевого дивізіону і дивізіону ж/д продукції, а також працівників централізованих функцій. При підвищенні зарплати буде застосований диференційований підхід в залежності від дивізіону і категорії працівників.

Наголошується, що раніше в цьому році Інтерпайп вже підвищував заробітну плату виробничому персоналу всіх промислових активів.

“Компанія продовжує дотримуватися високих соціальних стандартів. З початку карантину ми ввели безпрецедентні заходи безпеки, включаючи безкоштовне ПЛР-тестування і безкоштовну доставку на роботу корпоративним транспортом. Навіть під час локдауну наші підприємства продовжували працювати, а працівники та їхні родини отримували стабільний дохід. Інтерпайп регулярно переглядає заробітну плату виробничого персоналу. У жовтні ми проводимо друге підвищення за цей рік, щоб підтримати наших співробітників і забезпечити їх фінансову стабільність. Так, з урахуванням поточного підвищення середня заробітна плата по компанії за підсумками 2021 р. зросте більш ніж на 20%”, – розповідає Віталій Пахомов, директор з персоналу Інтерпайп.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Увага! Скасовано «карантинні» соціальні нормативи споживання комунальних послуг: які нормативи діють

У Нікополі та передмісті проведуть дезинфекцію води

Секретар РНБО назвав магазини Mere в Нікополі та інших містах фейком

Хіти

To Top