Як у Нікополі проходить реконструкція у 4-й лікарні (фото)

Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі проходить масштабна реконструкція в 4-й лікарні  по проспекту Трубників, 50. Тут обіцяють сучасне приймальне відділення.

Капітально утеплять фасад будівлі, реконструюють внутрішні інженерні мережі. Також обладнають павільйони для машин швидкої медичної допомоги, реконструюють ганок і пандуси. Перетворять і прикрасять прилеглу територію.

У приймальному відділенні з’явиться нова високотехнологічна апаратура. Зокрема, обіцяють закупити томограф та рентгенапарат.

Нагадаємо, реконструкцію приймального відділення 4-ї міськлікарні Нікополя обіцяв ще попередній очільник області Олександр Бондаренко під час візиту до Нікополя в серпні минулого року. Правда, він заявляв, що роботи будуть завершені вже до місцевих виборів у жовтні. Але склалося не так, як говорилося, і реконструкція проходить при новому-старому голові Дніпропетровщини Валентині Резніченко.

Також нагадаємо, що раніше директор лікарні Надія Бредіхіна заявляла про те, що крім приймального відділення тут облаштують також лабораторію для проведення ПЛР-тестування на коронавірус. Спеціальне обладнання пообіцяла держава.

Як зараз проходять роботи з реконструкції приймального відділення, показав на своїй сторінці у Фейсбуці координатор програми президента «Велике будівництво» Юрій Голік.

Как будет выглядеть бассейн в Никополе – рассказали в области (фото)

 

To Top