Коли завершать ремонт траси Нікополь-Дніпро – відповідь Служби автодоріг

На даний момент активно тривають ремонтні роботи на останній ділянці траси на Нікополь Н-73. Як повідомляв раніше Nikopolnews, підрядник працює цілодобово.

Про те, коли планують закінчити ремонт траси, розповів начальник служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев в ході бесіди з журналістами в прес-центрі телеканалу «Відкритий». Також на прес-конференції був присутній активіст, голова ГО «МС Дніпро» Віктором Романенко.

За словами Олександра Коломійцева, трасу на Нікополь Р-73 планують закінчити до кінця року. Раніше цю ділянку ремонтувала українсько-польська підрядна організація, але через невиконання умов договору Служба автомобільних доріг розірвала з нею контракт.

Зараз роботи виконує підрядна організація «Автомагістраль — Південь».

Загальна протяжність траси на Нікополь 56 кілометрів.

«В цьому місяці роботи по верхньому шару будуть вже виконані. У нас встановлений дорожній конструктив – це 14 см дорожньо-піщаної суміші. Потім вирівнюючий шар асфальтобетону 12 см і 5 см щебенево мастикового матеріалу», – розповів Олександр Коломійцев.

За словами начальника служби, кожен етап ремонту дороги контролюють фахівці. Їм на допомогу приходять активісти. З самого початку будівництва нової дороги на Нікополь представник ГО «МС Дніпро» стабільно перевіряє підрядника.

«Наша організація в кожному місті області має своїх представників. Ми, коли виїжджаємо, нікому не говоримо. Те, що перестали працювати в дощ – вже велика заслуга співпраці громадськості та служби. Ми платимо податки, а значить і фінансуємо дороги. Заслуговуємо якісного покриття», – пояснив Віктор Романенко.

Які порушення фіксують громадські дорожні експерти в області – дивіться у відео.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікопольське трасу ремонтують навіть вночі: що вже зроблено і коли завершать (фото)

Внимание! Розпочався ремонт Нікопольської траси (фото)

У Нікополі витратять 400 тисяч на ремонт скверів

To Top