Мама Амелії розповіла, як вдалося закрити збір на 2 млн долларів (відео)

Як повідомляв раніше Nikopolnews, сьогодні, 3 червня, батьки однорічної Амелії Міщенко, яка страждає на СМА, оголосили про закриття збору на найдорожче ліки в світі (Золгенсму) вартістю більше 2 мільйонів доларів. До вечора сім’я тримала інтригу з приводу того, як їм вдалося досягти своєї мети, а в 18:30 вони вийшли у прямий ефір у Інстаграм і все розповіли.

За словами мами Амелії, укол, який повинен стати рятівним для малятка, оплатила одна людина – це російський депутат держдуми, мільярдер Скоч Андрій Володимирович, який вже не вперше допомагає таким дітям.

Скоч Андрій Володимирович – депутат з Росії

Аліна Міщенко уточнила, що цей чоловік не доплатив відсутню суму (а на вчорашній день було зібрано всього неповних 17% від необхідного, тобто близько 11 млн гривень) – він повністю профінансував ліки.

Гроші, які родині вдалося зібрати за п’ять місяців, поки залишаються за Амелією. Коли буде зроблений укол і стане зрозуміло, які ще чекають витрати, батьки дівчинки приймуть рішення з приводу подальшої долі цих коштів. Швидше за все, вони будуть передані якомусь одному малюку зі СМА.

Коли і де дівчинці зроблять укол, ще невідомо. Мама пообіцяла тримати всіх в курсі.

Також Аліна подякувала всім, хто брав участь у зборі й допомагав його організувати (а це величезна кількість людей з Нікополя та інших міст України і не тільки). Вона побажала іншим сім’ям, які ведуть збори, так само успішно їх закрити, а всім дітям – одужання.

Детальніше – у відео нижче

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікополь ініціює Всеукраїнський референдум: ініціативна група розпочинає збір підписів

To Top