181
181

Боксери з Нікополя стали бронзовими призерами всеукраїнських змагань (фото)

Боксери з Нікополя

Боксери з Нікополя стали бронзовими призерами всеукраїнських змагань. Повідомляє Nikopolnews з посиланням на повідомлення ДЮСШ «Трубник».

З 31 травня по 4 червня у Білій Церкві пройшов XXXVII Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Героя України, льотчика-космонавта П. Р. Поповича. В ньому взяли участь 131 боксер із 19 областей України та міста Києва. Нікополь на ньому представляли вихованці ДЮСШ «Трубник».

«Вихованці НДЮСШ «Трубник» вперше приймали участь в цих змаганнях у складі збірної команди Дніпропетровської області і показали гарні результати. Олександр Колмаков в ваговій категорії 54 кг. і Костянтин Павлов в ваговій категорії 63,5 кг. стали бронзовими призерами змагань», йдеться в повідомленні.

Свого часу в цьому турнірі брали участь Володимир Кличко, шестиразовий чемпіон світу за версією WBО Сергій Дзинзирук та інші відомі чемпіони.